GRY

Wiktoria Paszkiewicz z wizytą w stolicy

Na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się finał X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie
Z przyjemnością informujemy, że w warszawskim finale naszą szkołę reprezentowała Wiktoria Paszkiewicz, uczennica klasy drugiej Technikum Weterynarii.
Konkurs popularyzuje wśród młodzieży szkolnej znajomość dobrej praktyki rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych. W tym roku na egzamin do Warszawy przyjechało 92 finalistów ze szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym lub leśnym - tym bardziej cieszy fakt awansu i uczestnictwa naszej uczennicy w finale, która reprezentowała zgoła inny kierunek kształcenia. Wiiktorię do konkursu przygotowała Pani Magdalena Piniaha.
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie należy do najtrudniejszych tego typu konkursów nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Sam fakt uczestnictwa w finale jest swego rodzaju wielką nobilitacją i zaszczytem.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez redakcję magazynu „Bez Pługa”, Wydział Inżynierii Produkcji SGGW, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Wiktorio za godne reprezentowanie naszej szkoły!
 
 

Komentarze

Popularne posty