GRY

Noc w szkole z uczniem zdolnym

Z piątku 08.06.18 na sobotę 09.06.18 odbyło się wydarzenie kulturalno-dydaktyczne dla uczniów naszej szkoły oraz ich przyjaciół – tak zwana „Noc w szkole z Uczniem Zdolnym”. Celem tej imprezy była integracja uczniów, rozwijanie zainteresowań młodzieży, nauka i promocja naszego szkolnego programu „Uczeń zdolny, nie znaczy inny.” 
W programie imprezy było między innymi:
😈-  wspólne zajadanie pizzy i słodkości,
😈- just dance – naśladuj ruchy taneczne razem z nami, 
😈- pogaduchy do rana, gry planszowe i słowne. 
Największą atrakcją cieszyło się nocne szukanie QR–kodów po szkole z latarkami. W zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna w składzie: Anna Rogulska, Kamila Wróblewska, Karyna Hultsova, zaś II miejsce należy do zespołu: Sandra Skurnóg, Dawid Pogorzalski i Sandra Olejniuk. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i cieszymy się z tak dużego nakładu pracy jaki włożyliście, by wykonać wszystkie zadania.
W nocy, gdy emocje powoli zaczynały opadać, zorganizowano projekcję filmów. O 7 rano zmęczeni, lecz szczęśliwi uczniowie udali się do swoich domów na zasłużony wypoczynek. Nad bezpieczeństwem uczniów podczas owej nocy czuwali: Pani Monika Skwarek oraz Pani Maria Lelakowska.


Komentarze

Popularne posty