Kolejna pasja Sandry

Być może mało kto wie o bardzo interesującej i oryginalnej pasji naszej  Sandry Grybisz. Otóż Sandra  trenuje sztuki walki! I to z ogromnym powodzeniem i sukcesami, bowiem sięga po najważniejsze puchary, medale i trofea w prestiżowych zawodach. I tak na przykład  jak to mówi dzisiejsza młodzież: „pozamiatała” w niedawno odbytym turnieju w Kobylnicy, gdzie odbyła się Gala Sportów Walki im. Michała Godnicza oraz Puchar Polski Ju Jitsu Kata Parami.
Nasza Sandra w zawodach zdobyła I miejsce oraz Puchar Polski Ju jitsu Kata Parami Senior wraz z Aleksandrą Klimkowską, a także zajęła I miejsce w Kenjutsu Sport +170 cm, II pozycję w Kenjutsu Sport +160 cm. Ponadto Sandra została okrzyknięta najlepszą zawodniczką kobylnickiego turnieju. To się nazywa wyczyn!
W turnieju startowało ponad 80 zawodników zmagających się ze sobą w konkurencjach karate, ju jitsu oraz kobudo. Sandra Grybisz na co dzień trenuje w klubie karate-ju -jitsu-kobudo SPARTANS.
My oczywiście Sandrze serdecznie gratulujemy i jesteśmy szalenie dumni, że mamy ją w zespole .Brawo!👍💪👏🙂